satin al

Huzurlu Adımlar

Piqapoo, köpeklerin refahı düşünülerek, köpek sahiplerinin konforu için tasarlanmıştır.

Piqapoo yüzden fazla köpek üzerinde denenmiştir ve almış olduğumuz geri bildirimlerin çoğu olumludur. Piqapoo Köpeklerin ilk TASMA Deneyimindeki gibi ilk kuyruklarına takıldığında arkalarına dönme ve yere oturma gibi belirtiler vermişlerdir buda köpeğinize piqapoo yu takdıktan sonra biraz yürüyüşden sonra piqapoo’ya alışacaklarını göreceksiniz. Piqapoo Takılması kolaydır ve her türlü köpek dışkısını taşıyacak kadar dayanıklıdır, Piqapoo köpek dışkılarının atılması konusunda en temiz ve en kolay çözümü sunmaktadır.

Piqapoo iki kısımdan oluşur:

Silikon klips: köpeğinizin kuyruk başlangıcına takılır. Kusursuz konfor sağlamak için yumuşak silikon yastıklarla plastikten üretilmiştir. Her köpek ırkı ve boyutu için kolaylıkla ayarlanabilir. Çok hafif ve rahattır, köpeğiniz bunu hissetmeyecektir bile.

Atılabilir toplama poşeti: Klipsin altında yer alır. Poşetler ince plastikten yapılmıştır ancak sızmaları engelleyecek kadar dayanıklıdır, köpeğinize yük yapmaz ve dışkının görünmemesini sağlamak için opak bir naylon ile çevrelenmiştir.

hakkimizda

facebook twitter google instagram