satin al

Poşeti klipse takın ve yürüyüşe çıkarken, klipsi de köpeğinizin kuyruğunun başladığı yere kolayca takın. Köpeğiniz kaka yapmaya hazır olduğunda, düşecek parçalar doğrudan ilgili poşetin içine düşecektir. Köpeğiniz işini tamamladıktan sonra, klipsi kuyruğundan çıkartın ve poşeti çöpe atmak için üzerindeki düğmeye basın.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Nasıl Yapılır videomuza göz atın.

Piqapoo çok yumuşaktır ve neredeyse hiç baskı yaratmaz, bu yüzden tüm yürüyüşünüz boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Her ne kadar bazı köpekler buna alışmak için birkaç deneme yapmak zorunda kalsa bile Piqapoo eğitim gerektirmez. Birkaç gün Piqapoo'yu kullandıktan sonra köpekler, sahiplerini Piqapoo ile onlara yaklaşırken gördüğünde gezme vaktinin geldiğini anladıklarından dolayı heyecanlandıklarını gözlemledik.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen PIQAPOO NASIL KULLANILIR videomuzu izleyin.

Poşetlerimiz kullanılan kaka poşetlerinden yaklaşık olarak %80 daha küçüktür, bu sayede atık miktarı minimuma indirilmektedir. Piqapoo'yu kullanmak aynı zamanda dışkıların hiç yere değmemesini sağlamaktadır ve bu sayede köpeklerin dışkısının neden olabileceği sağlık sorunları ve kirlilik engellenir.

Piqapoo, köpeklerin anatomisi ve kuyruk şekline göre köpeklere özel olarak tasarlanmıştır. Diğer hayvanlar için işe yaraması veya rahat hissettirmesi için tasarlanmamıştır.

Piqapoo sadece 5 santim veya daha uzun kuyruğa sahip köpekler için uygundur.

Evet, kaliteli malzemeden üretilmiştir ve yutulmayacak kadar büyüktür. Bu yüzden Piqapoo oldukça güvenlidir.

Piqapoo'yu en iyi veterinerler ile birlikte tasarladık. Köpeğinizin refahı bizim önceliğimizden. Piqapoo'un yumuşak silikon yastıkları köpeğinizin canını hiç acıtmadan kuyruğuna rahatlıkla takılmaktadır.

Kesinlikle, köpeğiniz hareket edebilir ve her zamanki gibi davranabilir.

Asla. Piqapoo'yu kullanmak ellerinizin ve zeminin her zaman %100 temiz olmasını sağlayacaktır.

Piqapoo, en iyi veterinerler ile birlikte tüm köpek ırkları ve boyutları için rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Sipariş verdiğinizde, köpeğinizin boyutu hakkında bilgi almak için sizinle iletişime geçeceğiz ve size en uygun Piqapoo'yu göndereceğiz.

Hayır, Piqapoo hem erkek hem de dişi köpeklere mükemmel bir şekilde uymaktadır.

Piqapoo ishal de dahil olmak üzere her türlü atığı toplamak için piyasadaki tek çözümdür.

Şu an için Piqapoo'nun 3 renk kombinasyonu bulunuyor: mavi – turuncu – yeşil

Şu an için hayır. Gelecekte, insan ve köpek müşterilerimiz için özelleştirilmiş seçenekler sunmayı planlıyoruz.

Klipsin ömrü en azından bir yıl kadar dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Evet, klipsi yıkamak hiçbir sorun yaratmıyor ancak klips, her daim temiz kalacak şekilde tasarlanmıştır. Beta testi yapan müşterilerimiz klipslerin her zaman %100 temiz kaldığını rapor etmiştir.

facebook twitter google instagram